Hei!

We Are Live er et kommunikasjonsbyrå.

Vi utvikler kommunikasjon som engasjerer og utløser handling.

Ny nettside er på vei, i mellomtiden kan du besøke oss på Facebook, Instagram eller Vimeo.

Kontakt

Adresse: Karenslyst Allé 9A, 0277 Oslo
Telefon: 952 70 036
E-post: live@wearelive.no


 

Herman Mueller Stormyr
Byråleder // 952 70 036 // hs@wearelive.no

Christoffer Stenholt
Daglig leder // 932 66 982 // christoffer.stenholt@wearelive.no

 

Rådgivere

Andreas Borgen
Rådgiver // 988 56 887 // andreas.borgen@wearelive.no

Christian Bernt
Rådgiver // 977 47 375 // cb@wearelive.no

Halvor Hauge
Rådgiver // 485 06 073 // halvor.hauge@wearelive.no

 

Prosjektledelse

Andrea Csak
Prosjektleder // 934 45 193 // andrea.csak@wearelive.no

Stine Wolff Helgesen
Prosjektleder // 952 38 048 // stine.helgesen@wearelive.no

Elisabeth Vaar Austheim
Prosjektleder // 958 68 445 // elisabeth.austheim@wearelive.no

Elise Kløvstad
Prosjektleder // 984 41 027 // elise.klovstad@wearelive.no

Martine Holmen
Prosjektleder // 995 70 208 // martine.holmen@wearelive.no

Karoline Bakke
Prosjektleder // 997 76 844 // karoline.bakke@wearelive.no

Even Sognar
Rekruttering og utvikling // 901 78 121 // even.moe.sognar@wearelive.no

 

Kreatører

Simen Frogner
Kreatør // 936 23 007 // simen.frogner@wearelive.no

Fredrik Bjørn
Kreatør // 924 46 713 // fb@wearelive.no

Gerd Marie Stangeland
Kreatør // 979 82 062 // gerd.stangeland@wearelive.no

Nina Bugge
Kreatør // 971 59 388 // nina.bugge@wearelive.no

Fabian Bjørne-Larsen
Kreatør // 962 21 130 // fabian.bjorne.larsen@wearelive.no

Fredrik Hurum Cook
Kreatør // 994 21 660 // fredrik.hurum.cook@wearelive.no

 

Designere

Marte Langfjæran
Head of Design // 994 63 889 // marte.langfjaran@wearelive.no

Susan Hansen
Grafisk designer // 936 42 791 // susan.hansen@wearelive.no

Henrik Reistad
Motion designer // 465 06 988 // henrik.reistad@wearelive.no

 

Social

Henning Selvaag
Head of Social // 481 22 728 // henning.selvaag@wearelive.no

Petter Elstein Knutsen
Innholdsprodusent // 416 36 950 // petter.elstein.knutsen@wearelive.no

 

Prosjektkoordinatorer

Jonas Stegerød
Prosjektkoordinator // 473 87 617 // jonas.stegerod@wearelive.no

Emil Karijord
Prosjektkoordinator // 406 45 612 // emil.karijord@wearelive.no

Anders Gjerdalen
Prosjektkoordinator // 980 17 277 // anders.gjerdalen@wearelive.no

Håkon Bakke
Prosjektkoordinator // 902 29 074 // hakon.bakke@wearelive.no

Cathrine Bruvold
Prosjektkoordinator // 913 34 328 // cathrine.bruvold@wearelive.no

Ida M. Jensen
Prosjektkoordinator // 957 66 754 // ida.jensen@wearelive.no

Jørgen Melgaard
Prosjektkoordinator // 954 48 405 // jorgen.melgaard@wearelive.no

Amanda Al-Haddad
Prosjektkoordinator, Trondheim // 974 62 994 // amanda.al-haddad@wearelive.no

Audun Torseth
Prosjektkoordinator, Bergen // 407 28 889 // audun.torseth@wearelive.no

Julie Fotland
Prosjektkoordinator // 410 45 052 // julie.fotland@wearelive.no

Erling Aalvik
Prosjektkoordinator // 482 82 054 // erling.aalvik@wearelive.no

 

 
color-3.png